RESTAURACJA

 piątek, 4 września 2015   14:40

Pełne światła wnętrza, nasycone nowoczesnymi elementami wystroju, przestronne sale restauracyjne, domowa atmosfera, a przede wszystkim doskonała kuchnia. To w największym skrócie główne atuty nowej restauracji "Mozaika" w Resku.

RESTAURACJA lobez24.pl

Pełne światła wnętrza, nasycone nowoczesnymi elementami wystroju, przestronne sale restauracyjne, domowa atmosfera, a przede wszystkim doskonała kuchnia. To w największym skrócie główne atuty nowej restauracji "Mozaika" w Resku.
Kolejne atuty, profesjonalna obsługa oraz niepowtarzalny klimat na pewno ukoją Państwa zmysły i pozwolą miło spędzić czas z dala od miejskiego zgiełku. Z okien restauracji widać piękny taras do dyspozycji gości, jest również miejsce zabaw dla najmłodszych.

Jak zapewniają właściciele, jest to miejsce otwarte dla wszystkich gości. Oprócz miłej atmosfery, można tutaj liczyć na prawdziwą kulinarną "mozaikę smaków", nad którą czuwa Michał Chudyk - szef kuchni.

Można spróbować lekkiej "Sałatki Mozaika" w parmezanowym koszyku, ale można również zjeść solidnego "Burgera Widanta" czy stek z polędwicy.
Wszystko w przystępnych cenach. Każdy może liczyć na wyborną kawę i domowe ciasto. Nasze menu nigdy nie będzie monotonne, można w nim znaleźć również dania dla dzieci.

Nowa "Mozaika" realizuje bogatą ofertę imprez okolicznościowych.

Mozaika to doskonały wybór na obiad, kolację czy spotkanie wieczorne z przyjaciółmi. W naszym menu znajdziesz doskonałe dania kuchni „wielu smaków” sporządzonych z produktów najwyższej jakości. Oprócz dobrej kuchni, czekają nastrojowe, przepełnione wyjątkową atmosferą wnętrza którą dopełnia aromat świeżo parzonej kawy oraz szeroki wybór alkoholi.

Przyjęcia okolicznościowe
Zajmiemy się organizacją wydarzenia ważnego dla Ciebie i Twoich bliskich: wesele, przyjęcie urodzinowe, rocznica, chrzciny, komunia święta czy uroczysty obiad. Pomożemy Ci w dobraniu stosownego menu, zadbamy o każdy szczegół – z nami wszystko będzie dopięte na ostatni guzik a Ty będziesz mógł już tylko spokojnie świętować w tym wyjątkowym dla Ciebie dniu. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i upodobania. Nasze menu ustalane jest indywidualnie aby najlepiej trafić w gust i podniebienie naszych i Państwa gości.

Oferujemy catering
Już wkrótce powstanie nasza strona internetowa: www.mozaikaresko.pl, gdzie będzie można poznać szczegóły naszej oferty.


Restauracja "Mozaika"

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Czwartek godz. 10.00 - 20.00
Piątek - Sobota godz. 10.00 - 23.00
Niedziela godz. 10.00 - 20.00

Adres:
Resko, ul. Bohaterów Monte Cassino 14

Kontakt:
Marek Czechowski
tel.: 791 664 094
e-mail: biuro@mozaikaresko.pl