IV Memoriał im. Romualda Pałasza w Halowej Piłce Nożnej Oldbojów w Radowie Małym

czwartek, 11 February 2016 18:00   radowo

W dniu 20.02.2016r. w Hali Sportowej w Radowie Małym odbędzie się IV Memoriał im. Romualda Pałasza w Halowej Piłce Nożnej Oldbojów.

IV Memoriał im. Romualda Pałasza w Halowej Piłce Nożnej Oldbojów w Radowie Małym lobez24.pl

W dniu 20.02.2016r. w Hali Sportowej w Radowie Małym odbędzie się IV Memoriał im. Romualda Pałasza w Halowej Piłce Nożnej Oldbojów.

Patron imprezy był pierwszym prezesem Radowii Radowo Małe, która powstała w 1982 roku z połączenia drużyn Tramp Żelmowo i Korona Radowo.

Celem imprezy jest przede wszystkim uczczenie pamięci wybitnego radowskiego działacza piłkarskiego, a także integracja środowiska poprzez sport oraz propagowanie sportowego trybu życia.

Na parkiecie radowskiej hali w akcji zobaczymy zaproszone drużyny: Portowcy Stars (m.in. Olgierd Moskalewicz, Grzegorz Matlak, Wojciech Tomasiewicz), Polonia Płoty oraz zespoły występujące na co dzień w Pomorskiej Lidze Oldbojów: Bizon 1977 Cerkwica, Sokół Stara Dąbrowa, Sparta Gryfice, Pomorzanin Sławoborze oraz dwa zespoły gospodarzy a zarazem triumfatorzy ubiegłorocznego turnieju-Radowia Radowo Małe.

Nadzór nad sprawnym przebiegiem turnieju sprawował będzie Prezes Pomorskiej Ligi Oldbojów-Andrzej Schneider.

Wszystkich kibiców, sympatyków piłki nożnej serdecznie zapraszamy do aktywnego dopingu drużynom walczącym o zwycięstwo podczas IV Memoriału Romualda Pałasza.

Życzymy wszystkim gorącej atmosfery, piłkarskich emocji i dobrej zabawy tworząc jednocześnie turniej wspaniałym i niezapomnianym widowiskiem.

Wstęp wolny. Godz. 10:00.
Organizatorzy.