Niszczymy relikt starej epoki. Wyburzamy trybuny na stadionie.

środa, 13 grudnia 2017 13:03   

Pierwsza rzecz od której musimy zacząć to zburzenie trybu, zniszczymy ten relikt starej epoki, po to aby zacząć remont stadionu!
lobez24.pl

"(...) pierwsza rzecz od której musimy zacząć to zburzenie trybun (...) zniszczymy ten relikt starej epoki, po to aby zacząć remont stadionu i w miesiącu lutym pozyskać środki na rozpoczęcie remontu od budowy euro-boiska. Jest możliwość pozyskania około 5 milionów złotych z ministerstwa sportu w roku przyszłym, 2 miliony złotych na budowę euro-boiska oraz 3 miliony na stadion lekkoatletyczny."

Piotr Ćwikła burmistrz Łobza na Sesji Rady Miejskiej w Łobzie w dniu 29 grudnia 2016 roku.
2 mln złotych na modernizację boiska piłkarskiego w Łobzie

W maju 2017 roku Gmina pozyskała pieniądze z funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej które przeznaczone są na modernizację boiska piłkarskiego w Łobzie przy ulicy Orzeszkowej.

POLECAMY

Pieniądze pochodzą z funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej i przeznaczone są na modernizację boiska piłkarskiego w Łobzie przy ulicy Siewnej.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społeczności sportowej, radni Rady Miejskiej postanowili uczcić pamięć Andrzeja Beliny poprzez nadanie jego imienia Stadionowi Miejskiemu w Łobzie.