lobez. 3 bramki w 8 minut. Światowid wygrywa derby z rezerwami 63.

2016-08-28 20:59:43

27 sierpnia na stadionie miejskim w Łobzie naprzeciwko siebie stanęły dwa zespoły z Łobza. MLKS Światowid Łobez podejmował rezerwy nowego Światowida 63.

lobez

Gospodarze nie pozostawili nowo utworzonym rezerwom żadnych złudzeń i zaledwie po 8 minutach prowadzili już 3:0. Już w 3 minucie, wynik spotkania, strzałem z około 30 metrów, otworzył Tomek Rokosz. Bramka ta niewątpliwie była ozdobą tego spotkania. W 5 minucie na listę strzelców wpisał się Bartek Wierzchowski i Światowid prowadził już 2:0. Zaledwie trzy minuty później było już 3:0. Tomek Rokosz podał do Mateusza Ostaszewskiego, który zawiną obrońcę i nie dał szans bramkarzowi. W 38 minucie goście (z Łobza) wykorzystali idealne podanie do wchodzącego w pole karne Pawła Książczyka, który zdobył bramkę kontaktową. Z możliwości odrobienia strat cieszyli się zaledwie 2 minuty. W 40 minucie po rajdzie przez niemal pół poiska i wkręceniu w ziemię obrońcy gości, Patryk Włóka przywrócił 3 bramkowe prowadzenie Gospodarzy. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4:1. Na drugą połowę podopieczni Ryszarda Jamrożego wyszli ze zbyt dużym rozluźnieniem czego efekt było widać w 49 minucie. Kompletnie nie pilnowany zawodnik rezerw 63 bez problemu umieścił piłkę w siatce Światowida z najbliższej odległości. W dalszej części spotkania zawodnicy Światowida kontrolowali już przebieg meczu a w 88 minucie Patryk Włóka przypieczętował wysokie zwycięstwo, pokonując bramkarza Gości po raz drugi.

3 bramki w 8 minut. Światowid wygrywa derby z rezerwami 63.

© Wszelkie materiały (w szczególności zdjęcia, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.