Mikołajkowy Maraton Fitness

środa, 14 grudnia 2016 06:56   lobez

10 grudnia 2016 r. w Hali Sportowo-Widowiskowej w Drawsku Pomorskim odbył się Mikołajkowy Maraton Fitness na rzecz Podopiecznych Stowarzyszenia "Radość z Życia" w Gudowie.

Mikołajkowy Maraton Fitness Monika Rudzińska [OREW w Gudowie]

lobez24.pl
10 grudnia 2016 r. w Hali Sportowo-Widowiskowej w Drawsku Pomorskim odbył się Mikołajkowy Maraton Fitness na rzecz Podopiecznych Stowarzyszenia "Radość z Życia" w Gudowie. Organizatorami wydarzenia była łobeska Fabryka Zdrowia oraz złocienieckie Centrum Dietetyki i Sportu przy współpracy Burmistrza Drawska Pomorskiego. Tego dnia uzbierano kwotę w wysokości 1801 PLN i 10 EUR, które w całości zasiliły konto Stowarzyszenia.

O dobry humor uczestników zadbali aktorzy ośrodka w Gudowie wystawiając bajkę pt. "W pracowni Św. Mikołaja". Przepyszne wypieki przygotowane przez rodziców podopiecznych placówki dostarczyły wszystkim niezbędnego materiału energetycznego i sił do wspólnych ćwiczeń oraz zabawy. Zajęcia z zumby poprowadziły profesjonalne instruktorki: Justyna Kuzio i Katarzyna Maciąg. Natomiast zajęcia spinningu: Anna Gostomczyk i Iza Czwalińska. Podczas 3 godzinnej jazdy rowerem uczestnicy przejechali łącznie ponad tysiąc kilometrów!! Mimo wycieńczenia długim dystansem dobry humor nie znikał z twarzy zawodników. Na koniec namiastkę adrenaliny dostarczył wszystkim pokaz treningu kettlebell w wykonaniu Roniego.

Frekwencja i zaangażowanie przerosła oczekiwania organizatorów a przednia zabawa uczestników. Dla tych którzy nie mogli wziąć udziału w maratonie, Stowarzyszenie przygotowało również możliwość wsparcia ośrodka w specjalnej zbiórce internetowej. Każda nawet drobna suma przyczyni się do rozwoju placówki i da dużo radości dzieciakom z Gudowa.

Jeśli masz ochotę przyłączyć się do akcji, zapraszamy pod adres: www.pomagam.pl/radosc


POLECAMY

Akcja charytatywna

13 listopada 2016 r. w Hali Sportowo-Widowiskowej w Łobzie odbył się I Charytatywny Maraton Spinning dla Podopiecznych Stowarzyszenia "Radość z życia" w Gudowie. Organizatorami wydarzenia była Fabryka Zdrowia.