Podziękowania dla dyżurnego ruchu z Worowa.

 środa, 29 listopada 2017   14:32

Podziękowania dla Pana Macieja Krauz. Pana właściwe i zgodne z procedurami zachowanie zapewniło bezpieczeństwo pasażerów obu składów pociągu zbliżających się do stacji Worowo w dniu 17 października 2017 roku.


Podziękowania dla Pana Macieja Krauz.

Serdeczne wyrazy uznania za pełną profesjonalizmu pracę na rzecz podróżnych. Pana właściwe i zgodne z procedurami zachowanie zapewniło bezpieczeństwo pasażerów obu składów pociągu zbliżających się do stacji Worowo w dniu 17 października 2017 roku. Gratulujemy wzorowej postawy i szybkości reakcji. Życzymy wielu sukcesów zawodowym i osobistym - powiedział Burmistrz Łobza Piotr Ćwikła na dzisiejszej Sesji Rady Miejskiej w Łobzie.

W imieniu Rady Miejskiej oraz całego Samorządu Łobeskiego podziękowania złożył Przewodniczący Rady Miejskiej w Łobzie Bogdan Górecki.

O krok od tragedii w Worowie. Dwa pociągi na jednym torze.

Maszynista pociągu TLK 81104 RYBAK relacji Szczecin Główny - Białystok zignorował sygnał semafora zakazujący wyjazdu ze stacji Worowo. W tym samym czasie na stację wjeżdżał pociąg TLK 58106 ŻUŁAWY relacji Olsztyn Główny - Szczecin Główny. Pociągi miały znaleźć się na tym samym torze.
Dzięki natychmiastowej reakcji dyżurnego ruchu, który uruchomił sygnał RADIO-STOP nie doszło do tragedii. Pociągi zatrzymały się około 100 m od siebie.

Informowaliśmy o tym tutaj: O krok od tragedii w Worowie. Dwa pociągi na jednym torze.
POLECAMY

Dwa pociągi na jednym torze. O krok od tragedii w Worowie.

Dzięki natychmiastowej reakcji dyżurnego ruchu, który uruchomił sygnał RADIO-STOP nie doszło do tragedii. Pociągi zatrzymały się około 100 m od siebie.