26.Finał WOŚP w Łobzie - Jakie fanty na licytacji

 sobota, 13 stycznia 2018   11:25

Zbliża się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz 26 otworzymy serca i portfele. Jeżeli macie wątpliwości czy wziąć udział w licytacji na rzecz WOŚP to podpowiadamy jakie fanty będą licytowane podczas tegorocznego finału w Łobzie.

26.Finał WOŚP w Łobzie - Jakie fanty na licytacji Facebook / Sztab WOŚP - Łobez

Final w Hali Sportowo-Widowiskowej

W tym roku po raz pierwszy finał odbędzie się nie w Domu Kultury, a w Hali Sportowo-Widowiskowej.

Od godziny 16:00 na scenie swoje prezentacje artystyczne zaprezentują przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum oraz uczestnicy środowisk artystycznych. W przerwach między występami odbędzie się licytacja fantów, a na koniec występ zespołu DIKANDA.

Wolontariusze na ulicach naszego miasta pojawią się o godzinie 9:00 i będą zbierać datki do puszek do godziny 16:00 Ich bezpieczeństwa będą pilnować policjanci.

Światełko do nieba

Tradycyjnie o godzinie 20:00, na boisku przy Hali Sportowo-Widowiskowej.
Czy uda się pobić zeszłoroczny rekord? - 35 063 zł - zobaczymy.

Sztab WOŚP - Łobez na facebooku

Zajrzyjcie także na profil Sztab WOŚP - Łobez, gdzie na bieżąco prezentowane są informacje dotyczące tegorocznego finały oraz prezentowane fanty, które będą licytowane przez niezawodnego prowadzanego Janusza Zareckiego.

>>>>>> Sztab WOŚP - Łobez
POLECAMY

25 Finał WOŚP w Łobzie. Gramy dla dzieci i seniorów.

Każdy z wolontariuszy będzie wyposażony w identyfikator ze zdjęciem, numerem ankiety, adresem wolontariusza. Identyfikator musi być wypisany czytelnie. Zdjęcie musi być wyraźne, a wizerunek osoby na zdjęciu powinien odpowiadać wyglądowi wolontariusza;