Uroczysta reaktywacja posterunku policji w Dobrej.19 października 2018, 17:18 
źródło: redakcja 

Załoga posterunku Policji w Dobrej z Ministrem Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachimem Brudzińskim.
Posterunek Policji w Dobrej powrócił na mapę województwa zachodniopomorskiego. Symboliczne klucze do posterunku w Dobrej odebrał jego kierownik asp. Marcin Dębowski.
W uroczystości wzięli udział Pan Joachim Brudziński Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Jan Lach, Wojewoda Zachodniopomorski Pan Tomasz Hinc, Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie nadinsp. Jacek Cegieła oraz parlamentarzyści, przedstawiciele władz samorządowych, kadry kierowniczej garnizonu zachodniopomorskiego i lokalna społeczność.

Przywrócenie tego Posterunku Policji było potrzebą, która płynęła od władz samorządowych oraz lokalnej społeczności. Utworzenie jednostki było poprzedzone konsultacjami społecznymi, analizą stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego. Służbę w Dobrej pełnić będzie 5 policjantów, w tym dzielnicowi, policjant ds. kryminalnych, policjant ogniwa patrolowo- interwencyjnego.

To jest bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców Dobrej i powiatu łobeskiego - mówił w rozmowie z reporterem lobez24 nadkom. Zbigniew Dankowski, Komendant Powiatowy Policji w Łobzie - kontakt policjantów ze społeczeństwem będzie lepszy, łatwiejszy i będzie bezpiecznej.
Card image

Popularne w tym miesiącu

15 lutego 2021, 15:45 

Dobra. Mercedes uderzył w barierki energochłonne. Kierujący zabrał tablice rejestracyjne i się oddalił


20 lutego 2021, 17:11 

Wypadek na DK-20. Trzy osoby poszkodowane, w tym jedna ciężko.


8 lutego 2021, 15:25 

Węgorzyno: Wypadek na dwudziestce.


Card image