W Dobrej powstał Bezpłatny Punkt Obsługi Osób Niepełnosprawnych10 lipca 2020, 18:12 
źródło: redakcja, Stowarzyszenie Małe Dobra 

lobez24.pl
Inicjatywa ma na celu bezpłatną pomoc w załatwianiu spraw urzędowych, organizowaniu darmowej rehabilitacji, wypożyczanie sprzętu do rehabilitacji, opieki oraz również darmowych opiekunek dla osób niepełnosprawnych i ich rodzin w gminie Dobra.
Darmowy punkt obsługi osób niepełnosprawnych mieści się w Dobrej przy ul. Traugutta 2 (siedziba Stowarzyszenia Małe Dobra-dawny budynek AMK).

Oferowana będzie między innymi pomoc w pisaniu pism i wniosków do urzędów, lekarzy i innych instytucji w zależności od potrzeb mieszkańców gminy. Realizacją zadania w bezpłatnym punkcie zajmą się Joanna Majchrzak i Sylwia Sójka.

Projekt realizowany jest w ramach Inicjatywy Lokalnej 2020 w gminie Dobra. Partnerami projektu są Stowarzyszenie Małe Dobra, Spółdzielnia TACY SAMI z Łobza i Gmina Dobra.

Oficjalne otwarcie Punktu odbędzie się w dniu 10.07.2020 o godz. 12.00

Stowarzyszeniem MAŁE DOBRA podpisuje umowę z Burmistrzem Krzysztofem Wrześniem, na realizację zadania publicznego w ramach Inicjatywy Lokalnej pt. Wszyscy Jesteśmy Tacy Sami.Stowarzyszenie Małe Dobra oraz Zarząd Spółdzielni TACY SAMI oficjalnie podpisują umowę partnerską na prowadzenie Bezpłatnego Punktu Obsługi Osób Niepełnosprawnych w Dobrej. Projekt realizowany jest w ramach Inicjatywy Lokalnej 2020 w gminie Dobra w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Małe Dobra i Gmina Dobra.


Gratulujemy inicjatywy!

Card image

Popularne w tym miesiącu

15 października 2020, 11:14 

Wypadek na dwudziestce


12 października 2020, 15:39 

Śmierć w płomieniach. Jedna osoba zginęła w pożarze budynku gospodarczego w Łobzie [VIDEO]


10 października 2020, 10:54 

Dobra: Wjechał w słup energetyczny i się oddalił.


Card image