Bezpieczny Powrót Do SzkołyOGŁOSZENIE BEZPŁATNE 
27 sierpnia 2020, 18:30 
źródło: redakcja 

Bezpieczny Powrót Do Szkoły
lobez24.pl
W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem roku szkolnego 2020/2021 Telewizja Polska S.A. przygotowała specjalny spot informacyjny #BezpiecznyPowrótDoSzkoły. W materiale w przystępny sposób zostały przybliżone najważniejsze zasady bezpieczeństwa związane z powrotem do stacjonarnej nauki w szkołach od 1 września. Spot to efekt współpracy Telewizji Polskiej z Ministerstwem Edukacji Narodowej oraz Głównym Inspektorem Sanitarnym.
Spot informacyjny TVP to przystępne i zrozumiałe dla młodego odbiorcy omówienie najważniejszych zasad bezpieczeństwa związanych z powrotem do nauki w szkołach. Bohaterem materiału jest uczeń szkoły podstawowej, który cieszy się z ponownego spotkania z nauczycielami i przyjaciółmi, a jednocześnie podkreśla, że teraz trzeba bardziej na siebie uważać i dbać o swoje bezpieczeństwo. Przypomina on o konieczności dezynfekcji dłoni po wejściu do szkoły, obowiązku zasłaniania ust i nosa podczas kichania czy kasłania oraz o częstym myciu rąk. Narrator podkreśla również, że w szkole trzeba używać tylko własnych przyborów i przedmiotów, a złe samopoczucie należy szybko zgłosić nauczycielowi.

Spot został tak przygotowany, aby nawet najmłodsi uczniowie mogli poznać
i zrozumieć zasady bezpiecznego powrotu do szkół i placówek. Dotarcie z odpowiednim przekazem do tej grupy dzieci to jedno z najważniejszych założeń tego materiału.

#BezpiecznyPowrótDoSzkoły – link do spotu: https://youtu.be/CEl7eBx2wsE

Zachęcamy do obejrzenia spotu oraz do zapoznania się z ulotkami dla ucznia/ rodzica.

Życzymy #BezpiecznegoPowrotuDoSzkoły!
Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Łobzie
Card image

Popularne w tym miesiącu

28 września 2020, 14:44 

Śmiertelny wypadek między Łobzem a Świdwinem. W zderzeniu z ciężarówką zginął motocyklista


9 września 2020, 13:01 

Winniki. Ujawniono ludzką czaszkę zawiniętą w materiał.


11 września 2020, 17:29 

Wypadek niedaleko Dobrej.


Card image