Resko. Inwestycja na Kołobrzeskiej zakończona [VIDEO]29 sierpnia 2020, 12:53 
źródło: powiatlobeski.pl 

lobez24.pl
Inwestycja ta polegała na przebudowie i rozbudowie ulicy Bohaterów Warszawy oraz ulicy Kołobrzeskiej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i rozbiórką podpór byłego wiaduktu kolejowego i budową kładki pieszo-rowerowej nad przebudowywaną drogą.
Inwestycja ta polegała na przebudowie i rozbudowie ulicy Bohaterów Warszawy oraz ulicy Kołobrzeskiej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i rozbiórką podpór byłego wiaduktu kolejowego i budową kładki pieszo-rowerowej nad przebudowywaną drogą w ramach inwestycji pn. Poprawa płynności i bezpieczeństwa ruchu drogowego w obrębie starego miasta w Resku poprzez przebudowę i rozbudowę ulicy Bohaterów Warszawy oraz Kołobrzeskiej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną.

źródło: Goole Maps


Nazwa projektu brzmi technicznie i precyzyjnie, jednak w praktyce chodzi o komfort podróżowania, a przede wszystkim o bezpieczeństwo poprzez poprawę nie tylko nawierzchni, ale i widoczności poruszających się pojazdów i pieszych.

Wykonawcą była firma Apex Roboziem ze Stargardu. Wartość inwestycji to 2.6 mln zł, a dofinansowanie z ministerstwa infrastruktury to kwota 802 tyś. zł.


Popularne w tym miesiącu

6 lipca 2021, 21:05 

Łobez. Pociąg potrącił pieszego. Nie żyje 18 latek


6 lipca 2021, 11:13 

Dzielnicowy z Reska uratował dwumiesięczne dziecko


15 lipca 2021, 12:22 

Łobez-Worowo. Ruch pociągów wstrzymany. Wprowadzono komunikację zastępczą.