Nowa policjantka w szeregach łobeskiej policji16 listopada 2020, 10:40 
źródło: KPP w Łobzie 

Nowa policjantka w szeregach łobeskiej policji
KPP w Łobzie
Na terenie Komendy Powiatowej Policji w Łobzie odbyło się uroczyste ślubowanie nowo przyjętej funkcjonariuszki Policji
Z uwagi na obowiązujące obostrzenia, na ten czas ślubowania policjantów odbywają się w macierzystych komendach Policji. Wszystko z zachowaniem reżimu sanitarnego oraz ograniczeniem ilości osób, biorących udział w tej uroczystości.

W Komendzie Powiatowej Policji w Łobzie ślubowanie przyjął Komendant Powiatowy Policji w Łobzie mł. insp. Leszek Nowak. Obecni byli też Zastępca Komendanta mł. insp. Szczepan Górski, Naczelnik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego podinsp. Jacek Kamiński oraz Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego podkom. Arleta Szwacińska. Po złożeniu przez policjantkę post. Gabrielę Makosz słów roty ślubowania: „Ja obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta ślubuję....”, kadra kierownicza przywitała nowo przyjętą policjantkę w szeregach Policji.Policjantka po szkoleniu podstawowym rozpocznie czynną służbę w szeregach naszego garnizonu.

Następnie mł. insp. Leszek Nowak pogratulował wyboru. Podkreślił, że bycie policjantką to trudna i odpowiedzialna misja, wymagająca wytrwałości oraz odpowiedniego przygotowania psychicznego i fizycznego. Zaznaczył, że to od wyszkolenia policjanta w dużej mierze zależy bezpieczeństwo naszych mieszkańców.Życzymy policjantce, samych sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanych zadań.Przypominamy również, że kandydaci ubiegający się o przyjęcie do służby mogą zgłaszać się do tutejszej Komendy, by złożyć odpowiednie dokumenty. Następnie kandydaci przejdą poszczególne etapy postępowania kwalifikacyjnego, m.in. test wiedzy ogólnej, sprawności fizycznej, psychologiczny czy komisję lekarską.
Card image

Popularne w tym miesiącu

5 stycznia 2021, 16:27 

Gdzie będę mógł zaszczepić się przeciwko COVID-19 na terenie powiatu łobeskiego?


13 stycznia 2021, 16:14 

Ankieta. Czy zamierzasz zaszczepić się przeciwko COVID-19?


6 stycznia 2021, 16:37 

Pożar w Grabowie. Płoną garaże.


Card image