Dzielnicowi z KPP w Łobzie z sercem dla najbiedniejszych15 grudnia 2020, 16:54 
źródło: redakcja 

Dzielnicowi z KPP w Łobzie z sercem dla najbiedniejszych
Policja Łobez
Dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Łobzie organizują zbiórkę, żywności, zabawek słodyczy i innych potrzebnych rzeczy, które w tegoroczne święta Bożego Narodzenia uszczęśliwią najbardziej potrzebujące rodziny naszej gminy
Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Łobzie z otwartymi sercami spojrzeli na potrzeby najbiedniejszych rodzin, w tym szczególnie trudnym dla wszystkich okresie. Postanowili zorganizować zbiórkę słodyczy dla najbiedniejszych dzieci naszej gminy, by i one mogły cieszyć się świętami. Z pewnością funkcjonariusze nie przewidzieli, że zbiórka ta rozrośnie się w tak błyskawicznym tempie i spotka się tak wielką pomocą ze strony naszych mieszkańców. Początkowo dzielnicowi wybrali jedną rodzinę, która żyje skromnie i nie ma odwagi prosić o pomoc. Jednak w ciągu kilku dni zebrali nie tylko upominki i słodycze dla dzieci ale również żywność z długim terminem przydatności do spożycia, ubrania, buty oraz zabawki. Z uwagi na ilość zebranych rzeczy nie wykluczamy porozumienia z dzielnicowymi innych gmin i rozdysponowania tych środków wśród potrzebujących rodzin w powiecie.

Wciąż dochodzą do nas sygnały o posiadaniu łóżeczek, mebelków dziecięcych, które darczyńcy chętni są by przekazać innym rodzinom. Niestety nasza komenda nie dysponuje zapleczem magazynowym, wobec czego możemy jedynie pomóc w organizacji transportu.

Zbiórka trwa do 20 grudnia. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za otwarte serca.

źródło: Policja Łobez
Card image

Popularne w tym miesiącu

5 stycznia 2021, 16:27 

Gdzie będę mógł zaszczepić się przeciwko COVID-19 na terenie powiatu łobeskiego?


13 stycznia 2021, 16:14 

Ankieta. Czy zamierzasz zaszczepić się przeciwko COVID-19?


23 stycznia 2021, 11:18 

Łobez-Prusinowo. Samochód wjechał w krzyż


Card image