I Festiwal Smaków Food Trucków w Łobzie3 sierpnia 2021, 17:58 
źródło: redakcja 

I Festiwal Smaków Food Trucków w Łobzie
lobez24.pl
Znużeni domową codziennością? Nadciąga wyjątkowa okazja, by spróbować przepysznych dań z różnych zakątków świata. Festiwal Smaków Food Trucków zawita w Łobzie w ramach Karambolu w Kosmosie.
Już 20, 21 i 22 sierpnia przydarzy się okazja do kulinarnego świętowania. Na ulicy Niepodległości przy Parku Miejskim zaparkują mobilne restauracje. Przyjadą z wielu miast, by zabrać gości wydarzenia w kulinarną podróż. Jeśli ostatnio nie udało się Wam wyruszyć w dalekie wakacje, to nic straconego. Nie opuszczając miasta możecie poznać smaki Europy, Azji czy Ameryki.

Lato trwa w najlepsze racząc nas coraz to cieplejszymi dniami, a mobilne restauracje w tym czasie przemierzają Polskę wzdłuż i wszerz. Trafią i do Łobza, gdzie serwować będą m.in. azjatyckie makarony, gruzińskie pierogi, hiszpańskie churrosy czy soczyste burgery rodem z Ameryki. Zapowiada się wyjątkowo smaczne wydarzenie.

Jak przy każdej edycji wydarzenia organizatorzy stawiają na jakość, różnorodność i bezpieczeństwo. Wystawcy, którzy biorą udział w Festiwalu Smaków Food Trucków działają z pasją i wkładają w swoje potrawy dużo serca. Są przekonani, że wysoka jakość składników to klucz do zadowolonych klientów.

Jeśli jesteście spragnieni typowej streetfoodowej kuchni, to doskonale, bo na pewno nie zabraknie burgerów w coraz to nowszych odsłonach czy belgijskich frytek. Jeśli jednak macie ochotę także na kuchnie z różnych zakątków świata to Wasze podniebienia zadowolą specjały kuchni azjatyckiej i meksykańskiej. To nie wszystko! Po solidnym posiłku, obowiązkowo nadchodzi czas na deser! W foodtruckowych menu znajdą się m.in. hiszpańskie churrosy i naturalne lody rzemieślnicze.

Ze względu na pandemię, wszyscy wystawcy zobligowani są do przestrzegania aktualnych obostrzeń dotyczących gastronomii. Potrawy będą przygotowywane z zachowaniem reżimu sanitarnego. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, by pobyt na wydarzeniu był bezpieczny i komfortowy.

Chcecie wiedzieć więcej? Koniecznie dołączcie do strony wydarzenia, gdzie poznacie szczegóły dot. wystawców, zasad bezpieczeństwa i będziecie mogli wziąć udział w wyjątkowo smacznych konkursach!
Strona wydarzenia: facebook.com/events/911564352757249

Co? I Festiwal Smaków Food Trucków w Łobzie w ramach Karambolu w Kosmosie
Gdzie? ul. Niepodległości przy Parku Miejskim
Kiedy? 20, 21 i 22 sierpnia w godzinach 16-22 (piątek), 12-22 (sobota) i 12-20 (niedziela)

Partnerzy:
Miasto Łobez
Karambol w Kosmosie
Browar Amber

Partnerzy medialni:
Gazeta Łobeska
Radio ESKA
Rega TV
Łobez24
Nowy Tygodnik Łobeski


Popularne w tym miesiącu

22 października 2021, 10:06 

KAMPANIA Wybieraj Bezpieczną Żywność #EUChooseSafeFood – substancje dodatkowe


22 października 2021, 09:39 

Różowy październik – miesiąc świadomości raka piersi