Zachodniopomorski Puchar MTB w Łobzie w najbliższy weekend22 września 2021, 21:04 
źródło: redakcja 

Zachodniopomorski Puchar MTB w Łobzie w najbliższy weekend
lobez24.pl
Już 26 września w Łobzie odbędzie się wyścig w kolarstwie górskim: Zachodniopomorski Puchar MTB Łobez 2021. Będzie to czwarta, jedna z pięciu tegorocznych edycji największego na pomorzu zachodnim cyklu wyścigów w kolarstwie górskim pod nazwą Zachodniopmorski Puchar MTB.
Kolarstwo górskie w najlepszym wydaniu wróci na ziemie Łobeską po 11 latach!

Impreza jest otwarta dla wszystkich chętnych spróbowania swoich sił w kolarstwie górskim. Dla uczestników przygotowaliśmy trzy dystanse łatwej trasy z kilkoma górkami, bazującej na niebieskim szlaku MTB między Łobzem a Węgorzynem.

Dystans MINI 25km, MEGA 50km i GIGA 75km. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal oraz bidon. Podczas łobeskiej imprezy będzie przeprowadzona osobna klasyfikacja dla najlepszych mieszkańców powiatu łobeskiego O Puchar Starosty Łobeskiego, wśród pań i panów na każdym dystansie.

Dodatkowo przed startem wyścigu głównego odbędą się wyścigi dla dzieci: Maluszki na rowerkach biegowych i czterech kółkach 200m, starszaki na dwóch kółkach 800m i juniorzy ok 5km w terenie. Udział dzieci jest bezpłatny, wystarczy zgłosić dziecko mailowo na: biuro@zpmtb.pl Wszystkie dzieci otrzymują pamiątkowy medal za udział oraz medale za 1,2,3 miejsce wśród dziewczynek i chłopców na trzech dystansach.

Na imprezie na kibiców i uczestników będzie dostępna strefa kibica Decathlon oraz strefa rekreacji ze sprzętem sportowym i rekreacyjnym od Decathlon. Każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z darmowego serwisu rowerowego w miasteczku zawodów.

NIEDZIELA O 10:00 ZPMTB IV edycja ŁOBEZ