Morderstwo na plaży w Marianowie. Damiana S. z Łobza usłyszał zarzut zabójstwa i trafił do aresztu29 czerwca 2022, 17:14 
źródło: redakcja 

Morderstwo na plaży w Marianowie. Damiana S. z Łobza usłyszał zarzut zabójstwa i trafił do aresztu
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie
Zatrzymanemu w sprawie zabójstwa, do którego doszło w niedzielę rano nad jeziorem w Marianowie (powiat stargardzki), postawiono zarzut zabójstwa.
Mężczyzna został ugodzony nożem, co skutkowało jego śmiercią. W tej sprawie podejrzany mężczyzna usłyszał zarzut popełnienia czynu z artykułu 148 paragraf 1 kodeksu karnego, czyli zabójstwa. Czyn podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż osiem lat, karze 25 lat albo karze dożywotniego pozbawienia wolności. - poinformowała rzeczniczka prasowa Prokuratury Alicja Macugowska-Kyszka.

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę (26 czerwca) ok. godz. 6 rano w Marianowie (powiat stargardzki). Tragedia wydarzyła się na plaży nad Jeziorem Marianowskim. 22-letni mieszkaniec Marianowa został śmiertelnie ugodzony nożem (otrzymał ciosy w gardło, brzuch i plecy) przez 23-letniego mieszkańca Łobza.

Sąd orzekł względem podejrzanego najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu.Popularne w tym miesiącu

1 października 2022, 15:37 

Powiatowe zawody sportowo-pożarnicze jednostek OSP. Łobez 2022 [ZDJĘCIA]


2 października 2022, 19:51 

Szczęśliwy koniec poszukiwań grzybiarza. Senior odnalazł się cały i zdrowy w Boninie