Nowy sprzęt w OSP Radowo Małe dzięki wsparciu Polskich Sieci Elektroenergetycznych9 sierpnia 2022, 18:33 
źródło: redakcja 

Nowy sprzęt w OSP Radowo Małe dzięki wsparciu Polskich Sieci Elektroenergetycznych
lobez24.pl
OSP Radowo Małe przystąpiło do kolejnej, bo już czwartej, edycji Programu „WzMOCnij swoje otoczenie”, organizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne i … otrzymało grant.
Poszukiwanie środków na sfinansowanie zakupów niezbędnego sprzętu i wyposażenia dla strażaków-ratowników, to zadanie z którym boryka się niejeden Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej. Także Zarząd OSP Radowo Małe podejmował liczne próby pozyskania środków na zakup nowoczesnego wyposażenia osobistego strażaków. I wreszcie udało się!

OSP Radowo Małe przystąpiło do kolejnej, bo już czwartej, edycji Programu „WzMOCnij swoje otoczenie”, organizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne i … otrzymało grant.

Program „WzMOCnij swoje otoczenie” to ogólnopolski program grantowy realizowany przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne, skierowany do samorządów i ich jednostek – np. przedszkoli, szkół, bibliotek, czy ośrodków pomocy społecznej, oraz do organizacji, które chcą wprowadzać ważne i długotrwałe zmiany w swoim otoczeniu w jednym z ośmiu następujących obszarów: aktywność fizyczna, bezpieczeństwo, edukacja, ochrona zwierząt, rozwój wspólnej przestrzeni publicznej, środowisko naturalne, zdrowie i inne inicjatywy mieszczące się w celach programu. 

Dzięki Grantowi pozyskanemu w ramach Programu WzMOCnij swoje otoczenie”, od Polskich Sieci Energetycznych, strażacy z OSP Radowo Małe wzbogacą się o nowoczesne wyposażenie osobiste. Z pieniędzy z grantu zakupione zostaną hełmy, rękawice specjalne i buty bojowe.

Więcej informacji o działalności organizatora programu dostępnych jest na stronie
https://raport.pse.pl/ i www.wzmocnijotoczenie.pl


Popularne w tym miesiącu

13 listopada 2022, 12:28 

Łobez. Potrącenie dziecka. Interweniuje śmigłowiec


14 listopada 2022, 08:59 

Łobez. Zderzenie ciężarówki i skutera