•  poniedziałek, 31 lipiec 2017    11:13   asp. Arleta Szwacińska [KPP Łobez]   2021

  • Na widok policjantów wyrzucił narkotyki pod samochód

  • Policjanci z Komisariatu Policji w Resku zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie narkotyki. Na widok funkcjonariuszy 27 – latek wrzucił zakazane substancje. Jednak jak się okazało to nie były jedyne narkotyki jakie posiadał. Po przeszukaniu samochodu mundurowi znaleźli kolejne porcje marihuany i amfetaminy.

  • lobez24.pl | Na widok policjantów wyrzucił narkotyki pod samochódlobez24.pl
  • W weekend funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Resku podjęli interwencje wobec mężczyzny, który na widok patrolu zaczął się nerwowo zachowywać i odrzucił pod stojący obok samochód zawiniątko. Kiedy funkcjonariusze podchodzili do niego, 27 – latek podjął próbę ucieczki, jednak mundurowi zatrzymali podejrzewanego. Kiedy policjanci sprawdzili co znajduje się pod zaparkowanym samochodem, okazało się, że mężczyzna wyrzucił woreczek, w którym znajdowało się 15 zawiniątek z marihuaną.

    Ponadto po przeszukaniu samochodu należącego do podejrzewanego mundurowi znaleźli kolejne zakazane ustawą substancje, tym razem była to marihuana i amfetamina. 27- latek został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie.

    Następnego dnia usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Do zarzutu mężczyzna przyznał się i złożył wyjaśnienia. Teraz o dalszym jego losie zadecyduje Sąd.

    Za popełnione przestępstwo może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.