Wypadek pod Łobzem. Auto uderzyło w drzewo.

Kierujący osobówką zjechał na przeciwległy pas drogi, zahaczył o pobocze i uderzył czołowo w drzewo. Poszkodowane zostały dwie osoby. Do zdarzenia doszło około godziny 7 rano.Pożar w Worowie.

Ze wstępnych informacji wynika, że jest to tzw. pożar ukryty wewnątrz ściany, w tym przypadku między ścianą kominową a płytą gipsową.


Wiesz kim jest ten mężczyzna?

Zachodniopomorska policja prosi o pomoc w identyfikacji mężczyzny, którego ciało zostało odnalezione w rowie melioracyjnym w Gryficach we wrześniu ubiegłego roku.


Usiłowanie zabójstwa, psychiczne i fizyczne znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad dziećmi, spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz narażenie dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia - to najważniejsze zarzuty opisane w akcie oskarżenia.Noga z gazu. Policyjna akcja Prędkość.

Kierowcy, noga z gazu! Prędkość - tak policja nazwała akcję, która ruszy w piątek rano (5 stycznia) od godziny 6:00 i potrwa do 22:00. Głównym celem prowadzonych przez policjantów działań jest zapobieganie wypadkom drogowym przez egzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości i innych przepisów ruchu drogowego.


Auto uderzyło w drzewo.

Na drodze między Siedlicami, a Mieszewem auto dostawcze uderzyło w drzewo. Kierowca jest już pod opieką ratowników medycznych.


Audi uderzyło w drzewo.

Dwie osoby wymagały pomocy medycznej, po tym jak audi uderzyło w drzewo. Do zdarzenia doszło w nocy na drodze w kierunku Reska.Dachowanie na drodze między Łobzem, a Węgorzynem.

Na drodze między Węgorzynem, a Łobzem dachowało auto.


Pożar lokomotywy.

Zapaliła się szafa elektryczna w lokomotywie stojącej na bocznicy kolejowej w Runowie Pomorskim.


Węgorzyno: Zapaliła się instalacja w samochodzie.

Najprawdopodobniej doszło do zwarcia instalacji elektrycznej. Pożar szybko ugaszono. Nikt nie został poszkodowany.