Potrącenie motorowerzysty

Potrącenie motorowerzysty na drodze między Rogowem, a Siennem Dolnym. Po kolizji bus dachowała w rowie.Zuchwały złodziej w areszcie.

Systematycznie dokonywał kradzieży w jednym z marketów w Łobzie. W ostatnią sobotę w sposób zuchwały dokonał kolejnej kradzieży wódki, czteropaku piwa oraz 117 czekolad. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.


Z sądowym zakazem i pod wpływem alkoholu.

Nowe fakty w sprawie niedzielnego dachowania bmw pod Węgorzynem.


Dachowanie pod Węgorzynem. Jedna osoba poważnie ranna.

Z Węgorzynem w kierunku Drawska dachowało auto. Jedna osoba została poważnie ranna. Są utrudnienia na drodze.Mężczyzna posiadał zakaz zbliżania się do miejsc w których przebywają małoletni. Zachodzi duże prawdopodobieństwo, że zakaz został złamany przez mężczyznę, dlatego Sad zastosował środek zapobiegawczy w postaci trzy miesięcznego aresztu.


Kierujący busem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zatrzymał się w poprzek drogi i został uderzony przez jadącą z naprzeciwka ciężarówkę. Z zakleszczonego pojazdu wydobyli go strażacy. Leci po niego śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego.


Czołówka niedaleko Sławoborza.

Na drodze między Sławoborzem, a Świdwinem doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Są osoby poszkodowane.Pożar mieszkania w Prusinowie pod Łobzem.

Dwie osobo zostały poszkodowane w pożarze mieszkania w Prusinowie pod Łobzem.


Pożar w Budziszczu pod Łobzem

Pali się budynek garażowy w miejscowości Budziszcze pod Łobzem.


Narkotyki w mieszkaniu.

W mieszkaniu na terenie Łobza policjanci znaleźli 33 gramy suszu roślinnego w postaci marihuany, amfetaminę w ilości 17 gram, oraz 127 tabletek extasy. Zatrzymany został 28-letni mieszkaniec Łobza.