•  niedziela, 28 sierpień 2016    20:59   Redaktor   178

 • 3 bramki w 8 minut. Światowid wygrywa derby z rezerwami 63.

 • 27 sierpnia na stadionie miejskim w Łobzie naprzeciwko siebie stanęły dwa zespoły z Łobza. MLKS Światowid Łobez podejmował rezerwy nowego Światowida 63.

 • 3 bramki w 8 minut. Światowid wygrywa derby z rezerwami 63.lobez24.pl
 • 27 sierpnia na stadionie miejskim w Łobzie naprzeciwko siebie stanęły dwa zespoły z Łobza. MLKS Światowid Łobez podejmował rezerwy nowego Światowida 63.

 • Gospodarze nie pozostawili nowo utworzonym rezerwom żadnych złudzeń i zaledwie po 8 minutach prowadzili już 3:0. Już w 3 minucie, wynik spotkania, strzałem z około 30 metrów, otworzył Tomek Rokosz. Bramka ta niewątpliwie była ozdobą tego spotkania. W 5 minucie na listę strzelców wpisał się Bartek Wierzchowski i Światowid prowadził już 2:0. Zaledwie trzy minuty później było już 3:0. Tomek Rokosz podał do Mateusza Ostaszewskiego, który zawiną obrońcę i nie dał szans bramkarzowi. W 38 minucie goście (z Łobza) wykorzystali idealne podanie do wchodzącego w pole karne Pawła Książczyka, który zdobył bramkę kontaktową. Z możliwości odrobienia strat cieszyli się zaledwie 2 minuty. W 40 minucie po rajdzie przez niemal pół poiska i wkręceniu w ziemię obrońcy gości, Patryk Włóka przywrócił 3 bramkowe prowadzenie Gospodarzy.

  Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4:1. Na drugą połowę podopieczni Ryszarda Jamrożego wyszli ze zbyt dużym rozluźnieniem czego efekt było widać w 49 minucie. Kompletnie nie pilnowany zawodnik rezerw 63 bez problemu umieścił piłkę w siatce Światowida z najbliższej odległości. W dalszej części spotkania zawodnicy Światowida kontrolowali już przebieg meczu a w 88 minucie Patryk Włóka przypieczętował wysokie zwycięstwo, pokonując bramkarza Gości po raz drugi.


 • Przeczytaj także:


   środa, 24 sierpień 2016    09:11   156  

  Ryszard Jamroży trenerem biało-niebieskich

  To już pewne! Ryszard Jamroży poprowadzi Światowid Łobez w nowym sezonie – poinformował Zarząd Klubu. Zastąpi On Dariusza Kęsego, który po czterech sezonach spędzonych w Łobzie latem odszedł do Mewy Resko.


   środa, 24 sierpień 2016    08:43   143  

  Biało-niebiescy wracają do gry.

  Już za kilka dni MLKS Światowid Łobez rozpocznie zmagania na piłkarskich boiskach. Nowy sezon przywitamy z nową nadzieją, nowym trenerem i co najważniejsze ze sponsorem strategicznym.