Za nami noc sylwestrowa. Spożywałeś alkohol? Lepiej odczekać kilka godzin, zanim wsiądziesz za kierownicę. Jeżeli musisz już jechać, sprawdź trzeźwość.Brak jest oficjalnej informacji o zmianach w organizacji ruchu w dniu Wszystkich Świętych w okolicy łobeskiego cmentarza. Brak informacji czy ulica Słowackiego będzie otwarta dla samochodów czy tylko dla ruchu pieszego i w jakim zakresie. Gdzie są przygotowane miejsca parkingowe?


Mocno powiało w powiecie łobeskim. Strażacy w akcji

Kilkanaście razy interweniowali dzisiaj w nocy i nad ranem strażacy z powiatu łobeskiego w związku z silnym wiatrem wiejącym w rejonie. Najczęściej wyjeżdżali do usuwania z drogi powalonych przez wichurę drzew .


Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić.Konferencja naukowa w ramach Zachodniopomorskich Dni Dziedzictwa 2017 zorganizowana przez Łobeską Fundację Archeologiczną.


Benefis Szkoły Podstawowej nr 2 w Łobzie

Z okazji obchodów jubileuszu 70-lecia Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łobzie swoje historie opowiedzą dyrektorzy: Antoni Gutkowski, Elżbieta Kamińska, Jolanta Babyszko, Elżbieta Mazur oraz Piotr Ćwikła Burmistrz Łobza.


Co to jest Paraskewidekatriafobia?

Nazwa bardzo trudna do wymówienia, ale oznacza coś banalnego - strach przed piątkiem trzynastego.Uwaga mieszkańcy Dalna, Przyborza i Trzeszczyny!

Sanepid ostrzega, że woda z kranu nie nadaje się do spożycia nawet po przegotowaniu. Pojawiły się już beczkowozy, ale wodę należy przegotować.


Zapraszamy w niezwykłą podróż w czasie, podczas której odtworzymy ścieżkę historii szkoły. Przypomnimy jej początki, które pewnie będą zaskakujące dla współczesnych uczniów Zaprezentujemy również najnowsze dzieje i osiągnięcia, które może zadziwią naszych nieco starszych sympatyków.


Rok temu kobiety w całek Polsce wyszły na ulicę protestując przeciwko procedowanemu przez Sejm projektowi całkowitego zakazu aborcji. W tym roku również wyszły na ulicę. Nie tylko po to aby wspominać, ale zbierać podpisy poparcia dla projektu Ratujmy Kobiety 2017, ustawy o prawach kobiet i świadomym rodzicielstwie.