Materiał wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość
Materiał wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość


1. Wojewódzkie Mistrzostwa Jednostek Zachodniopomorskiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy Łobez 2022

2022-05-26 21:05:59

Organizatorem mistrzostw był Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP w Łobzie. Zawody odbyły się na zbiorniku retencyjnym przy ulicy Łoźnickiej w Łobzie.


W zawodach wzięło udział 18 uczestników z 9 ośrodków ZWK OHP.

Klasyfikacja końcowa:

  1. Seweryn Puk - OSiW Barlinek
  2. Jakub Chajmik - Hufiec Pracy Białogard 
  3. Damian Kowalski - Hufiec Pracy 

Organizatorem mistrzostw był Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP w Łobzie przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Łobzie oraz Kołem Wędkarskim Pstrąg z Łobza z prezesem Bronisławem Arłukowiczem na czele i Gminą Łobez.

Zapraszamy na krótkie podsumowanie mistrzostw.


1. Wojewódzkie Mistrzostwa Jednostek Zachodniopomorskiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy Łobez 2022© Wszelkie materiały (w szczególności zdjęcia, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.

--- R E K L A M A ---