Szpital w Kańsku uruchamia trzeci punkt Centrum Zdrowia Psychicznego. Tym razem w Łobzie

2022-07-01 17:32:30

Dzisiaj odbyła się uroczystość otwarcia trzeciej placówki Centrum Zdrowia Psychicznego. Organem prowadzącym jest Szpital Specjalistyczny MSWiA w Złocieńcu (Kańsku). Nowa placówka w Łobzie mieści się przy ul. Drawskiej 6.

Fot. Magdalena Skamrot [lobez24.pl]


Centrum Zdrowia Psychicznego to miejsce, w którym można dostać natychmiast bezpłatne wsparcie. Bez skierowania, bez zapisywania się na wizytę. Pomoc dostosowana jest do potrzeb. Może obejmować wizyty w poradni, pobyt na oddziale dziennym lub całodobowym, wsparcie zespołu leczenia środowiskowego, który odwiedza pacjenta w domu, by pomagać jemu i jego rodzinie. Indywidualny plan leczenia opracowują specjaliści na podstawie kontaktu z osobą doświadczającą kryzysu psychicznego.

W piątek 1 lipca 2022r. odbyła się uroczystość otwarcia trzeciej placówki Centrum Zdrowia Psychicznego w Łobzie. Organem prowadzącym jest Szpital Specjalistyczny MSWiA w Złocieńcu (Kańsku).

© Wszelkie materiały (w szczególności zdjęcia, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.