Materiał wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość
Materiał wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość


Łobez. Morderstwo na plaży w Marianowie. Damiana S. z Łobza usłyszał zarzut zabójstwa i trafił do aresztu

2022-06-29 17:14:43

Zatrzymanemu w sprawie zabójstwa, do którego doszło w niedzielę rano nad jeziorem w Marianowie (powiat stargardzki), postawiono zarzut zabójstwa.

Fot. Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie

Mężczyzna został ugodzony nożem, co skutkowało jego śmiercią. W tej sprawie podejrzany mężczyzna usłyszał zarzut popełnienia czynu z artykułu 148 paragraf 1 kodeksu karnego, czyli zabójstwa. Czyn podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż osiem lat, karze 25 lat albo karze dożywotniego pozbawienia wolności. - poinformowała rzeczniczka prasowa Prokuratury Alicja Macugowska-Kyszka. Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę (26 czerwca) ok. godz. 6 rano w Marianowie (powiat stargardzki). Tragedia wydarzyła się na plaży nad Jeziorem Marianowskim. 22-letni mieszkaniec Marianowa został śmiertelnie ugodzony nożem (otrzymał ciosy w gardło, brzuch i plecy) przez 23-letniego mieszkańca Łobza. Sąd orzekł względem podejrzanego najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu.


© Wszelkie materiały (w szczególności zdjęcia, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.

--- R E K L A M A ---