Materiał wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość
Materiał wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość


Radowo Małe. WZMOCNIJ SWOJE OTOCZENIE – PROGRAM PSE W OSP RADOWO MAŁE

2022-09-11 19:26:46

Już jest – nowy sprzęt dla strażaków- ratowników OSP Radowo Małe. Nowe hełmy, rękawice i buty specjalne zostały zakupione dzięki wsparciu Polskich Sieci Elektroenergetycznych, przyznanemu w ramach programu WZMOCNIJ SWOJE OTOCZENIE.


Zakupione rzeczy, to podstawowe elementy wyposażenia każdego strażaka-ratownika. To także rzeczy, które najszybciej ulegają zużyciu. Stad ciągła konieczność ich uzupełniania, wymiany. Dzięki otrzymanemu wsparciu strażacy-ochotnicy z Radowa Małego mogli sobie pozwolić na zakup sprzętu dobrej jakości, który posłuży dłużej i dzięki swoim walorom – posłuży lepiej, a zatem wzmocni gotowość bojową jednostki i efektywność prowadzonych działań ratowniczo-gaśniczych. Takie wzmocnienie strażaków jest bez wątpienia wzmocnieniem bezpieczeństwa mieszkańców gminy Radowo Małe i powiatu łobeskiego a zatem jest i zgodne z ideą programu. Więcej informacji o działalności organizatora programu dostępnych jest na stronie https://raport.pse.pl/ i www.wzmocnijotoczenie.pl źródło: OSP Radowo Małe


© Wszelkie materiały (w szczególności zdjęcia, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.

--- R E K L A M A ---