Materiał wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość
Materiał wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość


Łobez. Potrącenie dziecka. Interweniuje śmigłowiec

2022-11-13 12:28:07

Dziecko w wieku około 12 lat wybiegło wprost pod jadące ulicą Węgorzyńską auto - to wstępne ustalenia dotyczące tego zdarzenia.


Potrącony został 12-letni chłopiec - informuje Paulina Heigel z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie. Z urazem głowy, w stanie stabilnym, przytomny został śmigłowcem przetransportowany do szpitala. Na miejscu pomocy dziecku udzielał jeden naziemny zespół ratownictwa medycznego i zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - dodaje


© Wszelkie materiały (w szczególności zdjęcia, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.

--- R E K L A M A ---